Služby Chaty Jitřenka

Při ubytování v naší turistické ubytovně Jitřenka v Janských Lázních můžete počítat s osobním a individuálním přístupem, který je naší výhodou oproti neosobním hotelům.

Naši pracovníci Vám vyjdou vstříc v každé situaci, rádi poradí a pomohou.

Snídaně zajišťujeme přímo v objektu, obědy a večeře v nedalekém objektu. Našim návštěvníkům nabízíme plné penze i polopenze. Domácí strava! Samostravování u nás bohužel není možné, nemáme kuchyňku.

V penzionu lze využít společenskou místnost s televizí a videem.

Své auto můžete ponechat zaparkované na centrálním parkovišti u dolní stanice lanové dráhy. Omezený počet parkovacích míst nabízíme i v bezprostřední blízkosti chaty Jitřenka.

Po dobu pobytu bude bezpečně postaráno o Vaše lyže či kolo, budete-li potřebovat servis, jednoduché opravy a zásahy zajistíme, v ostatních případech Vám poradíme, kam se obrátit.

Po domluvě není problém ubytovat u nás i Vaše domácí mazlíčky, kteří si tak budou moci užít Vaši dovolenou s Vámi.

V Janských Lázních můžete navštívit kino či nejrůznější kulturní i sportovní akce, kterých se zde koná bezpočet. Pro zájemce můžeme zprostředkovat návštěvu bazénu a tělocvičny.

V tomto lázeňském městečku si pro sebe každý najde tu pravou zábavu: pravidelně se tu pořádají kulturní, společenské a sportovní akce. K dispozici je půjčovna kol a lyží.CHATA JITŘENKA

Chata Jitřenka, Janské Lázně • e-mail: jitrenka@uvk.cz • tel./fax: 499 875 218, 723 724 725   |   Webové stránky: NETservis s.r.o.