Pension CORSO v Peci pod Sněžkou nabízí výhodné ubytování v atraktivním prostředí centra nejznámějšího českého horského střediska s bezproblémovou a rychlou dostupností k okolním sjezdovkám a dalším turisticky významným cílům Krkonoš.

Ubytování poskytujeme ve 2 až 4 lůžkových pokojích s možností přistýlky. V přízemí třípatrové budovy penzionu naleznete servis a půjčovnu lyží, v prvním patře pak můžete navštívit restauraci, ve které zajišťujeme pro naše hosty celodenní stravování.

INFORMACE

Kapacita
60 osob
Pokoje: 2-4 lůžkové
Stravování: restaurace přímo v budově
Sociální zařízení:
na pokoji či na patře
Parkování: ano
Dostupnost: BUS, auto

Nedaleko penzionu Corso je zastávka Skibusu, který každých 20 minut vozí ZDARMA lyžaře k vlekům. Pouhých 100 metrů od hotelu je k dispozici přibližovací vlek. Zpět z krkonošských sjezdovek se lze vrátit na lyžích až k bezprostřední blízkosti penzionu.

Své auto můžete po dobu Vašeho pobytu ponechat na centrálním placeném parkovišti nedaleko budovy (ceny parkovného se pohybují od 50 Kč za den), po domluvě lze parkovat přímo před objektem penzionu.

Město Pec pod Sněžkou je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním scenériím a v neposlední řadě také vhodným lyžařským terénům. Zástavba je z části rozseta po horských stráních, ponejvíce je však soustředěna do dvou údolí. Prvním je údolí řeky Úpy, které je zakončeno překrásným, ledovcem přemodelovaným Obřím dolem. Druhým je údolí Zeleného potoka.PENZION CORSO

Penzion Corso, Pec pod Sněžkou • e-mail: corso@uvk.cz • tel./fax: 499 896 294, 723 724 725   |   Webové stránky: NETservis s.r.o.